Publiceringsdatum: 2025-12-22
Har du övervägt att arbeta inom yrken med teknisk inriktning-branschen? Act Logimark Sverige AB söker just nu efter en driftingenjör, maskin och du kan vara den de letar efter. Vill du arbeta heltid hos Act Logimark Sverige AB? Just nu letar de efter någon som vill ha en tjänst tills vidare.
För detta jobb är Malmö den angivna tjänsteorten. Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos Act Logimark Sverige AB i rollen som driftingenjör, maskin så har de just nu en ledig tjänst som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Har du vad som krävs för att arbeta som driftingenjör, maskin hos Act Logimark Sverige AB? Ansök innan onsdag den tjugoförsta januari 2026 och ta reda på det!
Har du ett intresse för teknik i allmänhet? Vill du ha ett omväxlande arbete? Då kan vi ha tjänsten för dig!
I rollen som driftsättare och eftermarknad kommer du främst att arbeta med:
I denna roll söker vi dig som har ett tekniskt intresse och har erfarenhet av att jobba i industrin inom mekanik. Du har en god komponentkännedom, bra tempo och fingermotorik.
Som person ser vi att du är drivande, har lätt för att ta initiativ och vågar tänka i nya banor. Du är en kreativ problemlösare som trivs med att jobba både självständigt och i grupp. Din förmåga att samarbeta och kommunicera både internt och externt är god. Du kommer ha ett stort nätverk omkring dig, vilket gör att du behöver kunna uttrycka dig väl på såväl svenska som engelska i både tal och skrift.
Vidare är du ansvarstagande och strukturerad samt orädd för utmaningar.
Du har goda kunskaper i Office-paketet. Resor i tjänsten förekommer. B-körkort är ett krav.
Vi rekommenderar att du skickar in din ansökan omgående då vi gör ett löpande urval av ansökningar. Kom ihåg att i din ansökan bifoga ditt CV där du beskriver din utbildning och erfarenhet, samt ett personligt brev där du berättar om vad som lockar med tjänsten och varför just du är rätt person. Välkommen att söka!
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Act Logimark Sverige AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5566281001 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Driftingenjör, maskin |
| Yrkesområde | Yrken med teknisk inriktning |
Act Logimark Sverige AB söker en person till denna tjänst som driftingenjör, maskin med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som driftingenjör, maskin hos Act Logimark Sverige AB skickar du in din ansökan senast 2026-01-21.
Källa: Arbetsförmedlingen
Malmö kommun söker en person till tjänsten som väg- och vattenbyggnadsingenjör i Malmö.
2025-12-17
Mer infoMalmö Universitet söker en person till tjänsten som universitets- och högskolelektor i Malmö.
2025-12-18
Mer infoEterni Sweden AB söker två personer till tjänsten som drift- och vägunderhållsarbetare i Malmö.
2025-12-18
Mer info