Publiceringsdatum: 2026-02-23
Vill du arbeta inom hotell, restaurang, storhushåll-branschen? Det är nu möjligt för dig att få jobb som pizzabagare hos Amanos AB. Amanos AB söker för närvarande efter personal på heltid för en tjänst 6 månader eller längre. Kolla in deras jobbannons för mer information.
Platsen där jobbet finns ledigt är i Malmö. Om du är intresserad av en karriär inom pizzabagare, ta en titt på de två lediga tjänsterna som Amanos AB erbjuder för att se om det är en matchning. Låt Amanos AB hjälpa dig att uppnå dina karriärmål som pizzabagare! Ansök seast fredag den första maj 2026.
Hej Amanos Pizzeria söker en pizza bagar på heltid. Även helger. Sökaren kan skriva o prata på svenska.
| Antal tjänster | 2 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Amanos AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 6 månader eller längre |
| Organisationsnummer | 5590123625 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Pizzabagare |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
Amanos AB söker två personer till denna tjänst som pizzabagare med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som pizzabagare hos Amanos AB skickar du in din ansökan senast 2026-05-01.
Källa: Arbetsförmedlingen
Osteria di la AB söker en person till tjänsten som pizzabagare i Malmö.
2026-02-21
Mer infoBellezza Pizzeria söker två personer till tjänsten som pizzabagare i Malmö.
2026-01-16
Mer infoTurning Food AB söker en person till tjänsten som pizzabagare i Malmö.
2026-02-09
Mer info