Publiceringsdatum: 2026-03-16
Funderar du på att söka jobb inom hotell, restaurang, storhushåll? Letar du efter en chans att arbeta som pizzabagare på Jagana? Nu är det möjligt. Jagana söker någon som vill arbeta heltid under tills vidare. Kanske är det du?
Att bo i närheten av Malmö kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. Om du är intresserad av en karriär inom pizzabagare, ta en titt på den lediga tjänsten som Jagana erbjuder för att se om det är en matchning. Sista ansökningsdagen till jobbet som pizzabagare hos Jagana är onsdag den första april 2026.
Jag behöver en pizzabagare för heltid och tillsvidare med månads lön för mer info ring 0762262185 eller maila ( Ayad_jgani@hotmail.com )
öppettider är
mån - fr kl 15:00-2100
lön - sön kl 12:00-2100
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Jagana |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Pizzabagare |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
Jagana söker en person till denna tjänst som pizzabagare med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som pizzabagare hos Jagana skickar du in din ansökan senast 2026-04-01.
Källa: Arbetsförmedlingen
Eil Invest AB söker två personer till tjänsten som pizzabagare i Malmö.
2026-03-26
Mer infoOsteria di la AB söker en person till tjänsten som pizzabagare i Malmö.
2026-02-21
Mer infoAmanos AB söker två personer till tjänsten som pizzabagare i Malmö.
2026-02-23
Mer info