Publiceringsdatum: 2026-08-26
Har du övervägt att arbeta inom hotell, restaurang, storhushåll-branschen? En möjlighet har öppnat upp för dig att börja arbeta som kock à la carte hos R.M recruit AB. R.M recruit AB söker för närvarande efter personal på deltid för en tjänst 3 månader – upp till 6 månader. Kolla in deras jobbannons för mer information.
Malmö är platsen där denna position är ledig. Om du är intresserad av en karriär inom kock à la carte, ta en titt på de tre lediga tjänsterna som R.M recruit AB erbjuder för att se om det är en matchning. Bli en del av teamet hos R.M recruit AB som kock à la carte genom att ansöka senast fredag den tjugofemte september 2026.
Inför höstens och vinterns uppdrag söker vi nu erfarna och självgående kockar för arbete med julbord, konferenser och större event.
Vi söker dig som:
✨ Varierande uppdrag inom hotell, konferens och restaurang
✨ Möjlighet att arbeta både enstaka pass och längre perioder
✨ Flexibla arbetstider
✨ Uppdrag hos olika välrenommerade verksamheter
📍 Ort: Malmö med omnejd
📅 Period: Höst/vinter 2026, med stort behov under julbordssäsongen
Är du kock och vill fylla kalendern med roliga och varierande uppdrag? Skicka in din ansökan redan idag!
| Antal tjänster | 3 |
|---|---|
| Arbetstid | Deltid |
| Företagsnamn | R.M recruit AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | 3 månader – upp till 6 månader |
| Organisationsnummer | 5594986506 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Kock à la carte |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
R.M recruit AB söker tre personer till denna tjänst som kock à la carte med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som kock à la carte hos R.M recruit AB skickar du in din ansökan senast 2026-09-25.
Källa: Arbetsförmedlingen