Publiceringsdatum: 2026-09-03
Är du på jakt efter en karriär inom försäljning, inköp, marknadsföring? Vill du ta steget att arbeta som innesäljare hos Digental AB? Nu har du möjligheten. Digental AB söker en medarbetare på heltid som vill arbeta tills vidare. Kan det vara du?
Malmö är platsen där denna position är ledig. Om du är intresserad av en karriär inom innesäljare, ta en titt på den lediga tjänsten som Digental AB erbjuder för att se om det är en matchning. Bli en del av teamet hos Digental AB som innesäljare genom att ansöka senast torsdag den sjuttonde september 2026.
Pratar du flytande svenska & vill jobba som innesäljare? Sök jobbet nu! När du har sökt jobbet kommer du att boka en telefonintervju. Svara i tid till telefonintervjun för att jobba som innesäljare. Sök Nu! 😃
∙ Garantilön & provision
∙ Tjäna mycket pengar utan lönetak
∙ Sälj- & produktutbildning
∙ Flytande svenska i tal & skrift
∙ Vill jobba som innesäljare
∙ Driven & resultatorienterad
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Digental AB |
| Lön | Fast och rörlig lön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5593965261 |
| Typ av anställning | Tillsvidareanställning (inkl. eventuell provanställning) |
| Yrke | Innesäljare |
| Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Digental AB söker en person till denna tjänst som innesäljare med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som innesäljare hos Digental AB skickar du in din ansökan senast 2026-09-17.
Källa: Arbetsförmedlingen