Publiceringsdatum: 2026-06-08
Vill du arbeta inom hotell, restaurang, storhushåll-branschen? Arkoc restaurang AB söker just nu efter en servitör/servitris och du kan vara den de letar efter. Arkoc restaurang AB söker för närvarande efter personal på heltid för en tjänst tills vidare. Kolla in deras jobbannons för mer information.
Att bo i närheten av Malmö kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. Arkoc restaurang AB har just nu två lediga tjänster som servitör/servitris. Om du vill ta din karriär till nästa nivå, ta en titt på deras jobbannons och se om jobbet passar dig! Sök jobbet som servitör/servitris hos Arkoc restaurang AB och ta chansen att ta din karriär till nästa nivå. Ansök senast onsdag den åttonde juli 2026.
Vi söker dig med erfarenhet inom serveringsbranschen och som är intresserad av att ta på sig ett större ansvar i vår restaurang. Vi på Durkslaget söker någon som vill hjälpa oss att ta restaurangen till nya höjder!
I rollen som servitör/servitris kommer du att ha följande ansvarsområden:
Vi söker någon som är självgående, strukturerad och serviceinriktad med goda kommunikationsfärdigheter. Om du har erfarenhet av ledarskap och trivs i en dynamisk miljö är det ett plus.
Om du tror att du har vad som krävs för att bli en del av vårt team, skicka in din ansökan idag! Vi ser fram emot att höra från dig
Arbetstider mellan 11:00 till 19:00.
Ansökning med CV!
| Antal tjänster | 2 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Arkoc restaurang AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5593221434 |
| Typ av anställning | Tillsvidareanställning (inkl. eventuell provanställning) |
| Yrke | Servitör/Servitris |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
Arkoc restaurang AB söker två personer till denna tjänst som servitör/servitris med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som servitör/servitris hos Arkoc restaurang AB skickar du in din ansökan senast 2026-07-08.
Källa: Arbetsförmedlingen