Publiceringsdatum: 2026-08-24
Letar du efter ett jobb inom försäljning, inköp, marknadsföring? Letar du efter en chans att arbeta som utesäljare på Lavendria AB? Nu är det möjligt. Lavendria AB behöver någon som vill arbeta heltid. Om du är tillgänglig för tills vidare, ta en titt på denna jobbannons.
Att bo i närheten av Malmö kan vara en fördel för denna position, så om du redan bor i området bör du överväga att söka jobbet. Lavendria AB söker för närvarande efter ambitiösa individer som vill utvecklas i rollen som utesäljare. Kolla in deras två lediga tjänster och se om du har vad som krävs för att bli en del av deras team. Bli en del av teamet hos Lavendria AB som utesäljare genom att ansöka senast onsdag den tjugotredje september 2026.
Lavendria AB söker en driven och social fältsäljare för försäljning av parfymer och kosmetik till butiker och återförsäljare.
Rollen passar dig som trivs med att vara ute på fältet, träffa kunder, skapa nya affärer och bygga långsiktiga kundrelationer.
Tidigare erfarenhet av försäljning, särskilt fältförsäljning eller B2B-försäljning, är meriterande men inget krav. Vi lägger stor vikt vid personlighet, engagemang och vilja att utvecklas.
Lavendria AB är ett svenskt företag inom parfym och kosmetik. Vi växer och utvecklar vårt nätverk av återförsäljare runt om i Sverige och söker nu en fältsäljare som vill vara med på vår fortsatta utveckling.
Ansökan: Skicka ditt CV tillsammans med en kort presentation av dig själv.
| Antal tjänster | 2 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Lavendria AB |
| Lön | Fast och rörlig lön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5568940364 |
| Typ av anställning | Tillsvidareanställning (inkl. eventuell provanställning) |
| Yrke | Utesäljare |
| Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Lavendria AB söker två personer till denna tjänst som utesäljare med placerings i Malmö. Om det låter intressant att arbeta som utesäljare hos Lavendria AB skickar du in din ansökan senast 2026-09-23.
Källa: Arbetsförmedlingen